بلاگ

کپکسیل

لوسیون ضدریزش و محرک رویش موی مجدد کپکسیل که حاوی عصاره پتماکس جینسینگ، کافئین و پروتئین های هیدرولیز شده می باشد بیشترین تاثیر را در کاهش ریزش مو و رویش مجدد مو، به خصوص درمان ریزش موی وراثتی دارد.

نحوه مصرف آن بسیار ساده بوده و کافی است کپکسیل را در دونوبت صبح و شب بر روی کف سر استفاده نمایید. قبل لز مصرف می بایست موها را کاملا با آب گرم و شامپو شسته و خشک نمایید. سپس لوسیون کپکسیل را بر روی کف سر اسپری نموده و به مدت حداقل دودقیقه با نوک انگشتان ماساژ داده به طوری که در کف سر احساس گرمای محسوسی ایجاد شود. در ابتدای استفاده اثر ریزش موهای ضعیف کاملا طبیعی بوده و اثر رویش مجدد مو پس از یک ماه ظاهر می گردد.

کپکسیل

پودرپرپشت کننده مو

پودرهای پرپشت کننده مو مورست با فرمولاسیون شرکت Swexport در سوئد طراحی شده و صددرصد طبیعی می باشند. پودر پرپشت کننده مو مورست در رنگهای مختلف با قابلیت ترکیب با یکدیگر جهت رسیدن به رنگ مورد نظر عرضه میگردند. همچنین پودر پرپشت کننده مو مورست در سه سایز ۱۲/۵ گرمی، ۳۰ گرمی و ۶۰ گرمی از وبسایت گیسوان قابل خرید می باشد.

پودر-مورست-morast-fibers

سرم های دوفاز

سرم دو فاز مو پک گره باز کن

سرم دوفاز موپک به همراه رایحه مطبوع و ماندگار با ایجاد رطوبت ناپایدار باعث بازنمودن گره های مو و تسهیل در شانه زنی پس از استحمام گشته، همچنین با ایجاد لایه ای محافظ بین تارهای مو علاوه بر محافظت از مو باعث جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن ین تارهای مو می شود.

این دو سرم مو حاوی روغن هسته انگور، روغن جوجوبا، روغن جوانه گندم، روغن بادام شیرین، کراتین، امگا۹ و انواع ویتامین می باشند.

سرم های دوفاز موپک قابل استفاده پس از هر استحمام در حالت نیمه مرطوب مو و قبل از سشوار کشیدن و برس زدن می باشند. سرم دوفاز موپک صورتی مناسب برای موهای خشک و سرم دوفاز موپک آبی برای موهای چرب تر توصیه می گردند.

سرم دوفاز

لوسیون ضدریزش و محرک رویش مو کوپکسیل

کوپکسیل جایگزین جدید با اثر بخشی بسیار موثرتر نسبت به لوسیون های حاوی ماینوکسیدیل و بهره گیری از فرمولاسیون جدید و متفاوت و بهره گیری از مواد موثر در ریزش مو، بیشترین تاثیر را در رویش مجدد موها و به خصوص درمان ریزش موی وراثتی، با افزایش میزان خون رسانی به فولیکول مو دارد.

کوپکسیل موپک در دونوبت صبح و شب بر روی کف سر استفاده می شود. قبل لز مصرف موها را کاملا با آب گرم و شامپو شسته و خشک نمایید. نیزا است پس از مصرف، کف سر به مدت حداقل دودقیقه با نوک انگشتان ماساژ داده شود به طوری که در کف سر احساس گرمای محسوسی ایجاد شود. در ابتدای استفاده اثر ریزش موهای ضعیف کاملا طبیعی بوده و اثر رویش مجدد مو پس از یک ماه ظاهر می گردد.

جهت خرید کوپکسیل میتوانید به  این لینک در سایت گیسوان مراجعه فرمایید.

لوسیون ضدریزش و محرک رویش مو کوپکسیل موپک

سرم سیلیکونی غنی شده با آووکادو

وجود آووکادو در این نوع سرم  باعث نرمی، لطافت و درخشندگی بیشتر مو می شود. همچنین این سرم یک ماسک موی طبیعی است که به واسطه آووکادو و روغن سیلیکون یک لایه شفاف و محافظ بر روی موی سر ایجاد می کند. ‎آز آنجاییکه آووکادو حاوی روغن های اشباع شده مانند اسید پالمیتک، اسید استئاریک و اسیدهای آمینه مانند سیستین و تیروسین می باشد، لذا سرم سیلیوکونی غنی شده با آووکادو  کمک بسیاری در جلوگیری از موخورگی، تغییر رنگ مو در برابر شستشو و یا تماس با نور شدید خورشید می نماید.

سرم سیلیکونی موپک غنی شده با آووکادو علاوه بر عصاره آووکادو حاوی روغن جوجوبا، جوانه گندم و وتیامین های A و E می باشد. هم آقایان هم بانوان می توانند جهت داشتن موهایی نرم تر و صاف تر، همچنین محافظت در برابر نور خورشید پس از شستشو از این سرم بر روی موی خود مرطوب استفاده نمایند.

سرم سیلیکونی موپک غنی شده با آووکادو از سایت گیسوان بصورت آنلاین قابل خرید می باشد.

سرم سیلیک.نی موپک غنی شده با آووکادو

پودر پرپشت کننده مو مورست

پودر پرپشت کننده مو مورست که فرولاسیون آن توسط شرکت Swexport  سوئد تولید شده است، صددرصد گیاهی و طبیعی بوده و تنها برای موهای کم پشت قابل استفاده است. خرده های الیاف بسیار کوچک با تکنولوژی پیشرفته ای به دانه های باردار مغناطیسی تبدیل می شوند و همانند خرده های آهن که به آهن ربا می چسبند، به موهای کم پشت متصل شده و آن را پرپشت تر و زیبا تر جلوه می دهند. حتی رنگ های استفاده شده در این محصول از نوع گیاهی می باشند. برای حصول بهترین نتیجه قبل از مصرف می بایست موها با آب گرم و شامپو شسته شوند. چرب بودن مو باعث عدم استحکام و کاهش قدرت چسبندگی پودرپرپشت کننده مو مورست به موها می شود. پس از شستشو موها را کاملا خشک نمایید. ترجیحا پیشنهاد می شود این کار با سشوار انجام شود. حرکت هوای گرم و سریع سشوار باعث می گردد موها برخورد بیشتری با یکدیگر داشته و دارای بار الکتریکی شوند.

جهت تکمیل فرایند پودر پرپشت کننده مو مورست را با فاصله جداقل ده الی پانزده سانتی متر روی قسمت های کم پشت مو بپاشید و با کف دست یا یک شانه پلاستیکی آنها را به قسمتهای پایین تر تا مو هدایت نمایید، بصورتی که ذرات پودر پرپشت کننده مو مورست به قسمتهای پایین سطح سر برسد. توجه داشته باشید که این عمل باید بسیار آرام انجام پذیرد. سپس به کمک آینه روی قسمت های کم پشت باقی مانده پودر پرپشت کننده مو مورست را بریزید و مجددا آن را به قسمت های پایین تر مو هدایت نمایید تا کوچکترین اثری از کم پشتی مو باقی نماند. توجه داشته باشید که پودر پرپشت کننده مو مورست تنها برای موهای کم پشت قابل استفاده می باشد و برای قسمت هایی ار سر که دارای تاسی کامل می باشند توصیه نمی شود. در واقع پودر پرپشت کننده مو مورست نیازمند چند تار مو جهت اتصال می باشد.

پودر پرپشت کننده مو مورست در مقابل باد شدید، تعریق و باران مقاوم می باشد و پس از استحمام و شستشو با شامپو قابل پاک کردن می باشد.

پودر پرپشت کننده مو مورست در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ و در رنگهای مختلف از فروشگاه آنلاین  گیسوان www.gisvan.com قابل خرید می باشد.

در انتها توجه شما را به فیلم تست مقاو مت پودر پرپشت کننده مو مورست در مقابل باد شدید که در کشور سوئد انجام گرفته است، جلب می نماییم.

 

سرم سه فاز موپک ترمیم کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده

سرم سه فاز موپک ترمیم کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده، درمان موخوره، حاوی روغن آرگان، عصاره ریشه گیاه مجوس، چای سبز و روغن بادام

سرم سه فاز موپک تحت نام تجاری سرم سوپر گارد (Super Guard) با فرمولاسیون اختصاصی  ترکیب فوق العاده ای از روغن های سیلیکونی، روغن های طبیعی و اکتیوهای موثر می باشد.این سرم سوپرگارد موپک روی موهایی که به تناوب رنگ و یا دکلره شده و از این طریق آسیب های جدی دیده اند، اثر ترمیمی و کیفی بسیار موثری دارد. به دلیل وجود مواد شیمیایی مضر در رنگ مو که عمدتا باعث آسیب دیدگی به کوتیکول مو می شوند، مو های رنگ شده نیاز به رسیدگی و مراقبت بیشتری نسبت به موهای طبیعی و رنگ نشده دارند.

ترکیبات ضدآفتاب (UV filter) موجود در سرم سه فاز سوپرگارد موپک یک محافظ بر روی کوتیکول مو ایجاد کرده و از آسیب اشعه ماوراء بنفش نور خورشید و موارد خارجی مانند حرارت سشوار جلوگیری می نماید، همچنین باعث حفظ رطوبت مو می گردد.

آنتی اکسیدان ها و پودرهای دکلره بدلیل داشتن آمونیاک زیاد سبب التهاب و باز شدن بیش از حد منافظ ساقه مو می شوند. با استفاده از سرم سوپر گارد موپک این منافظ بسته شده و PH مو به حالت عادی گشته و در نتیجه التهاب ساقه مو کم شده و از شکسته شدن مو و مو خورگی  جلوگیری می گردد.

همچنین در صورتی که از خشکی بیش از حد موهایتان ناراضی هستید و یا در اثر رنگ کردن و یا دکلره کردن موهایتان دچار آسیب شده و یا حرارت بیش از حد موجب التهاب موهایتان گردیده است، می توانید جها ترمیم آنها هر روز پس از استحمام ازسرم سه فاز سوپر گارد موپک استفاده نمایید.

سرم-سه_فاز_سوپرگارد