بلاگ

سرم سه فاز موپک ترمیم کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده

سرم سه فاز موپک ترمیم کننده موهای رنگ شده و آسیب دیده، درمان موخوره، حاوی روغن آرگان، عصاره ریشه گیاه مجوس، چای سبز و روغن بادام

سرم سه فاز موپک تحت نام تجاری سرم سوپر گارد (Super Guard) با فرمولاسیون اختصاصی  ترکیب فوق العاده ای از روغن های سیلیکونی، روغن های طبیعی و اکتیوهای موثر می باشد.این سرم سوپرگارد موپک روی موهایی که به تناوب رنگ و یا دکلره شده و از این طریق آسیب های جدی دیده اند، اثر ترمیمی و کیفی بسیار موثری دارد. به دلیل وجود مواد شیمیایی مضر در رنگ مو که عمدتا باعث آسیب دیدگی به کوتیکول مو می شوند، مو های رنگ شده نیاز به رسیدگی و مراقبت بیشتری نسبت به موهای طبیعی و رنگ نشده دارند.

ترکیبات ضدآفتاب (UV filter) موجود در سرم سه فاز سوپرگارد موپک یک محافظ بر روی کوتیکول مو ایجاد کرده و از آسیب اشعه ماوراء بنفش نور خورشید و موارد خارجی مانند حرارت سشوار جلوگیری می نماید، همچنین باعث حفظ رطوبت مو می گردد.

آنتی اکسیدان ها و پودرهای دکلره بدلیل داشتن آمونیاک زیاد سبب التهاب و باز شدن بیش از حد منافظ ساقه مو می شوند. با استفاده از سرم سوپر گارد موپک این منافظ بسته شده و PH مو به حالت عادی گشته و در نتیجه التهاب ساقه مو کم شده و از شکسته شدن مو و مو خورگی  جلوگیری می گردد.

همچنین در صورتی که از خشکی بیش از حد موهایتان ناراضی هستید و یا در اثر رنگ کردن و یا دکلره کردن موهایتان دچار آسیب شده و یا حرارت بیش از حد موجب التهاب موهایتان گردیده است، می توانید جها ترمیم آنها هر روز پس از استحمام ازسرم سه فاز سوپر گارد موپک استفاده نمایید.

سرم-سه_فاز_سوپرگارد