قوانین و مقررات

شرایط و قوانین
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی گیسوان به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت gisvan.com هنگام استفاده از پروفایل شخصی، محصولات، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط گیسوان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات گیسوان است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گیسوان از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

الف – قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گیسوان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گیسوان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ب – تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدماتگیسوان اقدام نماید

ج – ارسال مرسولات

سفارشات ثبت شده در همان روز ثبت آماده و ارسال می شوند.  زمان دریافت سفارشات بسته به شهر سفارش دهنده مابین ۱ تا حداکثر ۷ روز کاری می باشد.